cs

Ostatní služby


EETS (European Electronic Toll Service) znamená „Evropská služba elektronického mýta“. Umožňuje provozovateli vozidla (nad 3,5 tuny) využívat jízdu po zpoplatněných úsecích v rámci zemí EU s jednou palubní jednotkou (EETS OBU). V rámci služeb Toll&More může takto využívat zpoplatněné úseky v České republice a Slovenské republice. Úhrada mýtného probíhá v režimu Post-Paid (na fakturu) nebo v režimu Pre-Paid (předplacený kredit).

Naše služby
Služby Kontakních míst

Naší filozofií je být zákazníkům co nejblíže. Samozřejmostí je registrace s využitím moderních metod, aplikací a kanálů jako je zákaznická samoobsluha. Pro dopravce preferující osobní přístup však nabízíme i proškolený personál na obchodních místech umístěných ve významných hospodářských centrech České a Slovenské republiky i na významných hraničních přechodech těchto dvou zemí. Umístění obchodních míst v podobném rozsahu na území střední a východní Evropy nenabízí žádný jiný poskytovatel služby EETS.

Služba online zobrazení polohy vozidla na mapě v rámci EU

Standardní službou je zobrazení aktuální polohy vozidla v zákaznické samoobsluze. Poloha se zobrazuje pro všechny země EU (nejen pro aktivované mýtné domény) během připojení palubní jednotky OBU do elektrické sítě vozidla nebo při nabití baterie OBU.

Služba Zákaznické podpory a informací

Pro řešení jakýchkoli požadavků či otázek je k dispozici tým proškolených pracovníků Zákaznické linky. Komunikace je zajištěna v češtině, slovenštině nebo angličtině.

Služby prostřednictvím Zákaznické samoobsluhy

Zaregistrovaní zákazníci mají po přihlášení do zákaznické zóny dokonalý přehled a informace o stavu svého účtu. Na jednom místě mají pohromadě všechny dokumenty, daňové doklady, přístup k přímé komunikaci s poskytovatelem služby prostřednictvím podání, nebo pohodlný přístup k poloze vozidla (vozidel).

Služby doručení/vyzvednutí OBU

Kromě standardní služby vyzvednutí / Vrácení OBU na Zákaznickém místě umožňujeme v rámci produktu Toll & More doručení OBU zákazníkovi přímo na požadovanou adresu.

VAŠE VÝHODY

S Toll&More získáte vždy něco navíc. Registraci na pár kliknutí, lepší službu, lepší zákaznický servis, zjišťování polohy vozidla online zdarma. Režim předplaceného kreditu, který šetří váš čas i firemní pokladnu.

REGISTRACE
ZDARMA
AKTIVACE
ZDARMA
ZOBRAZENÍ POLOHY
VOZIDLA
VÝMĚNA PALUBNÍ JEDNOTKY
ZDARMA
VRATNÝ
DEPOZIT